HAKKIMIZDA

Konum:

Trides Bilişim

Bilişim sektöründe üst kaliteye önem veren firmamız, kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktadır. Yaptığımız çalışmalarla rakiplerimize örnek olmanın yanında müşterilerimize en iyi kaliteyi en iyi fiyatlarla birlikte sunmak önceliğimizdir. Müşterilerimize, iyi kalitede verdiğimiz hizmetlerle teknolojiye hızlı, güvenilir şekilde ulaşmalarını sağlarken iş performanslarını yükseltmek ve zamandan tasarruf etmelerinin yanında bilişim maliyetlerinide düşürmelerini sağlamaktayız.

Hemen her türlü web teknolojisi ile çalışmakta olan ekibimiz, entegre sistemleri sayesinden diğer ihtiyaç duydugunuz çözümler içinde entegre bir çalışma alanı oluşturmaktadır. Gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanarak yaptığımız çalışmalar değişik çalışma ortamlarından, mobil cihazlara, tablet pclerden, pda ciazlarına kadar tüm sistemlerle birlikte çalışabilecek düzeydedir.

Web site çalışmalarımız ile normal sitelerin tarihi geçmiş yapılarının dışına çıkarak html5 ve CSS3 teknolojileri kullanılarak tasarladığımız yeni web tasarımları, oluşturduğumuz web alt yapısı ile birlikte geleceğe ayak uydurur düzeydedir. Tüm cihazlara uyumlu web tasarımı çalışmalarımız ile tek bir siteniz aynı zamanda tablet,telefon,pc yada tv boyutlarında en kaliteli şekilde görüntülenebilir.

Çalışmalarımız ve hizmet anlayışımız ile yanınızdayız.

Deneyimlerimiz

Web Tasarım & Web Programlama
CSS3 & HTML5
Wordpress
Mobil Uygulama (Android)
Yazılım (Software)
Google Adwords
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
Sosyal Medya
İnternet Reklamcılığı