Google Adwords

Konum:

Google Adwords Hizmetleri

Google Adwords; Google tarafından sunulmakta olan bir reklam hizmetidir. Google adwords ile hiç ulaşım sağlanmayan web siteleri bile yaptıkları reklamlar sayesinde istedikleri müşteri kitlesine ulaşabilir ve kazanç sağlayabilir. Bu sayede kendilerine reklam bütçesi uluşturabilir ve site ziyaretlerinde sürekliliği arttırılabilir.

Google Adwords profesyonel destek sayesinde hangi sonuçlarda listelenmek isterseniz ona göre şekillendirilebilir. Adwords uzmanlığı yapan kurumlar Google adwords ile müşteri çekmeyi hedefleyen firmalara profesyonel destek sağlamakta ve kullanıcılara hangi kelimelerde en iyi sonuçlara ulaşabileceklerini ve maliyeti kontrol etmeyi sağlar. Düşük maliyete yüksek dönüş oranı yakalamak için website sahiplerinin bir adwords uzmanı ile çalışmaları kazançlı olacaktır.

Google adwords sitelere çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bunlar dahilinde planlanan iyi bir adwords kampanyası yatırım yapmayı göze alan işletmelere faydalı olması için metin, video, image ve remarketing şeklinde biçimlerinde reklam hizmeti alarak istedikleri müşteri kitlesine ulaşabiirler.

Trides Bilişim olarak bizde adwords konusunda sizlere destek olmak ve müşteri portföyünüzü geliştirmekteyiz. Yapacağınız reklamların kampanyalarını oluşturmakta sizinle beraber çalışarak en ideal kampanyayı oluşturmakta ve hizmetinize sunmaktayız. Yaptığımız adwords hesap yönetimi himetinde size hesap açarak yönetimini talep etmekteyiz. Tamamiyle şeffaflık içinde sürdürülen adwords yönetimi hizmetimizde reklam hesabınız tamimiyle sizin kontrolünüzde olur ve ödemelerinizi kendi bilginiz dahilinde yaparsınız.