İnternet Reklamcılığı

Konum:

İnternet Reklamcılığı Hizmetleri

Gelişen internet dünyasının yapılacak reklam çalışmaları açısından da büyük önemi vardır. Reklam denince akla gelen Google, yahoo, yandex gibi arama motoru reklamlarının dışında bir internet reklamı seçeneği hemen akla gelmemekle birlikte çokta tercih edilmemektelerdir. Ancak internet reklamcılığı sadece arama motoru reklamcılığı değil site içi görüntülü reklam çalışmaları şeklinde de sürdürülmelidir.

Sitenize uygun ve benzer içerikli web sitelerinden aldığınız reklamlar hem ziyaretçi trafiğinizi arttıracak hem de müşteri çevrenizi geliştirmenize katkıda bulunacaktır. Ayrıca bu reklam seçeneği ile arama motorlarının SEO kalitesine ulaşarak üst sıralara doğru ilerlemenizde mümkün olmaktadır. Yapılacak reklam çalışmaları bir haber içeriği tarzında olabileceği gibi banner veya açılış sayfalarının orta kısımlarında harici ekran şeklinde açılan türden de olabilir.

İnternet reklamcılığı web sitelerinin dışında bir türde yapılarak hedef kitleye ulaşmak istendiği taktirde mail reklam yada mobil uygulamalar içerisinde görüntülenecek türde reklamlarda olabilir. Bu tür reklam seçenekleri kullanıcıların kullandığı uygulamaların içerisinde görüntülenir ve geri dönüş size müşteri olarak yansıyacaktır.