Web Programlama

Konum:

Web Programlama Hizmetleri

İnternet programcılığı, internet sitelerinin alt yapısını oluşturan program bloklarının tasarımıdır. Bu tasarım veri tabanı tasarımı ve web tasarımın entegreli bir biçimde birleştirilmesi ile gerçekleşir. Web Programlama internet sitelerinde kullanıcı denetimini sağlaması ve alt yapının bir düzen içerisinde hareket etmesini amaçlar ve kullanıcı dostu paneller yardımı ile kontrol edilebilir web sitelerinin yapımını kolaylaştırır.

Web programlama çalışmalarında kullandığımız web programlama dilleri PHP,ASP,.NET,C#,ASP.NET şeklinde sıralamamız yanlış olmaz, ağırlıklı olarak açık kaynak sistemlere daha iyi entegre olan PHP programlama dilini kullanmaktayız. Ancak çalıştığımız projenin kullanım alanı ve çalıştığı ortak programlara göre uygun bir diğer dille de web programlama işlemlerinizi yapmaktayız.

Hazırladığımız web programlama kodları her programının anlayabileceği dilden ve genel kullanıma uygun kod yapısından oluşmakta ve ileride kendi bünyenizde geliştirmeye devam etmeniz halinde de kolaylık sağlamaktadır. Birden fazla dil seçeneği bulunması istenen büyük boyuttaki web sitelerinde de web programlama olmazsa olmazlardan biridir. Çünkü hem dosya fazlalığını azaltmak hem de düzenli bir yapıda sitenizi kullanmak için web programlama desteği ile geliştirilmiş ve veri tabanı hizmeti bulunan bir web sitesi kullanmanız gerekmektedir.